Opinie o Nas

Feshionista.pl

0,00 zł
Strona głównaPomocZwroty towarów
...jest pusty

Szybki kontakt

tel. 783 498 174

tel. 783 498 173 

  Grawer
  Wykonaj wyjątkowy grawer - już teraz
  Grawerowanie

  Jeśli jesteś zainteresowany/a wykonaniem graweru szersze informacje znajdziesz w stopce.

  Zawsze możesz się też z nami skontaktować, chetnie pomożemy.

  Blog feshionista
  opineo

    ceneo

    słucham swoich klientów
  Zwroty towarów

  Odstąpienie od umowy - zwrot towaru:
  • Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy bez podawania przyczyn w terminie 14 dni.
  • Termin na odstąpienie od umowy upływa 14 dniach od dnia, w którym Kupujący wszedł w posiadanie produktu lub też osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Kupującego weszła w posiadanie rzeczy.
  • Konsument chcąc skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, zobowiązany jest do poinformowania sprzedawcy drogą telefoniczną bądź mailową.
  • Kupujący powinien odesłać rzecz do Sklepu niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformował o odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany, jeżeli Kupujący odeśle rzecz przed upływem terminu 14 dni. Kupujący ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.
  • W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu, towar należy odesłać na własny koszt na adres korespondencyjny podany na stronie sklepu. Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę (Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość).
  • Zwracany w trybie odstąpienia od umowy towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Oznacza to, że towar musi znajdować się w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone.
  • Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.
  • Sklep w ciągu 14 dni roboczych dokonuje sprawdzenia produktu. Jeżeli towar spełnia ww. wymagania, zostaje wystawiona faktura korygująca.
  • Sprzedający w związku z prawidłowo dokonanym odstąpieniem od umowy, zwraca pieniądze w formie przelewu – nie zwłocznie i nie później niż w terminie 14 dni.  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.