Opinie o Nas

Feshionista.pl

0,00 zł
Strona głównaPomocReklamacje
...jest pusty

Szybki kontakt

tel. 783 498 174

tel. 783 498 173 

  Grawer
  Wykonaj wyjątkowy grawer - już teraz
  Grawerowanie

  Jeśli jesteś zainteresowany/a wykonaniem graweru szersze informacje znajdziesz w stopce.

  Zawsze możesz się też z nami skontaktować, chetnie pomożemy.

  Blog feshionista
  opineo

    ceneo

    słucham swoich klientów
  Reklamacje

  Gwarancje i reklamacje:

  Procedura reklamacji: Jeżeli w opisie produktu nie została podana inna informacja, produkty sprzedawane przez sklep feshionista.pl są objęte 2-letnią gwarancją obejmującą wszelkie wady materiałowe i produkcyjne.

  Aby reklamować wadliwy towar, należy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta pod numerem tel.: 783-498-174 lub 783-498-173 i  po ustaleniu szczegółów wysłać przesyłkę pod wskazany poniżej adres:

  FESHIONISTA Marcin Kaszyca – dział reklamacji
  ul. Andrzeja Zielnioka 59
  41-409 Mysłowice

  Do przesyłki należy dołączyć oryginał dowodu zakupu, kartę gwarancyjną (jeśli była dołączona do towaru) oraz wypełniony formularz reklamacji (do pobrania Formularz reklamacji). Paczkę proszę przesłać na własny koszt - w razie uznania reklamacji zostanie Państwu zwrócony koszt przesyłki wg. cennika Poczty Polskiej (zwracamy koszt najtańszej rejestrowanej przesyłki). Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

  UWAGA: nie odbieramy żadnych przesyłek wysłanych do nas za pobraniem.

  Po otrzymaniu przesyłki zasadność reklamacji zostanie rozstrzygnięta w ciągu 14 dni kalendarzowych, informację z decyzją wyślemy na adres mailowy podany w formularzu. W przypadku uznania reklamacji, reklamowany produkt wysyłany jest do producenta bądź jego serwisu w celu naprawy bądź wymiany na nowy lub też w celu dokonania fachowej ekspertyzy.

  W przypadku uznania reklamacji wadliwy egzemplarz zostanie wymieniony na nowy, naprawiony lub - jeśli dany model nie jest już dostępny - możliwie podobny do oryginału. W sytuacji, gdy dystrybutor nie jest w stanie dostarczyć odpowiedniego zamiennika, postaramy się zaproponować Państwu zadowalające rozwiązanie, np. zwrot pieniędzy lub wymianę na inny produkt.

  W przypadku odrzucenia reklamacji towar może zostać odesłany, jednak koszty pakowania i ponownej wysyłki pokrywa Klient.

  Ponad to w przypadku bezpodstawnej reklamacji i jej odrzucenia Klient zostanie obciążony kosztami: odesłania reklamowanego towaru do klienta, ponownego pakowania oraz kosztami manipulacyjnymi (tj. np. kosztami ekspertyz, kosztami obsługi reklamacji itp.).

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.