Opinie o Nas

Feshionista.pl

0,00 zł
Strona głównaCiekawostkiMarka BISSET
...jest pusty

Szybki kontakt

tel. 783 498 174

tel. 783 498 173 

  Grawer
  Wykonaj wyjątkowy grawer - już teraz
  Grawerowanie

  Jeśli jesteś zainteresowany/a wykonaniem graweru szersze informacje znajdziesz w stopce.

  Zawsze możesz się też z nami skontaktować, chetnie pomożemy.

  Blog feshionista
  opineo

    ceneo

    słucham swoich klientów
  Marka BISSET

  Marka Bisset – to Szwajcarska marka zegarków. Firma Bisset Watches LTD., z siedzibą w Lengnau - kanton Jura, kontynuuje tradycje rodzinnej manufaktury założonej w połowie dwudziestego wieku. Na początku swojej działalności zajmowała się ona jedynie produkcją podzespołów mechanizmów zegarkowych, a w szczególności opracowywała ona elementy ślizgowe, na bazie kamieni szlachetnych tj. rubinów, a później kamieni syntetycznych. Rok 1998 stał się przełomowym dla firmy Bisset Watches, wówczas większościowe udziały firmy przejął p. Józef Minkina. To czas diametralnych zmian – ukierunkowany w stronę produkcji zegarków gotowych. Powstaje silny zespół projektowy, przy wsparciu firmy Montres Charmex, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod projektów 3D udaje się wykreować własny wizerunek stylistyczny produkowanych zegarków. Wzornictwo zegarków Bisset stało się nowoczesne a często wręcz ekstrawaganckie. Wkraczając na rynek z nowym gotowym produktem, zyskał rzeszę odbiorców o wyszukanym i wymagającym guście. Zmiany wprowadzone w zamyśle produkcyjnym nie pozwoliły jednak w żadnym calu zapomnieć o wysokiej jakości, funkcjonalności i szlachetnej prostocie – leżącej u podstawy marki.  
  Co charakteryzuje markę zegarków Bisset? To przede wszystkim Szwajcarska marka zegarków z tradycjami. Odznacza się ekstrawaganckim stylem i doskonałej jakości mechanizmami. Zegarki te łączą funkcjonalność i prostotę z szykiem i elegancją.


  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.